Etüv Cihazı Ne İşe Yarar ?

Yeni nesil teknolojiye sahip etüv cihazları konusunda uygun fiyat ve hızlı teslimat seçenekleri sunuyoruz.

Home Etüv ne işe yarar

Etüv Ne İşe Yarar ?

Teknik Özellikleri ve Kullanım alanları hakkında bilgi alın.

Son zamanlarda birçok alanda kullanılmaya başlayan etüvün genel özellikleri ; İnkübatör ve kuru hava sterilizatörü anlamında kullanılan, sıcaklığı ayarlanabilen kabin İçinde belirli bir sıcaklık elde edilerek kurutma, mikrop üretme ve dezenfekte veya sterilizasyon gibi gayelerle kullanılan alet olarak adlandırılmaktadır.

En güvenilir markalar arasında jsr, memmert, daihan ve nüve markaları tercih edilen markalardandır. Laboratuvar alanlarında araştırma yapanların sıklıkla ihtiyaç duyduğu kabin içinde belirlibir sıcaklığa ulaşarak araştırmaların daha iyi sonuç vermesini istemeleri nedeniyle firmamız birçok firmaya rağmen en düşük fiyat garantisi ile etüv satışı yapmaktadır.

Etüv Ne işe yarar

Mikrop üretmek için laboratuvarlarda kullanılan etüvler, gelişmeleri belirli bir sıcaklığı gerektiren mikroplara müsait sıcaklık şartları sağlamada kullanılır. Mikropların öldürülmesi (dezenfeksiyon) için kullanılan etüvlerin çeşitli tipleri vardır.

Etüv cihazı, bakteri çoğaltma işleminin yanı sıra sterilizasyon amaçlı da kullanılmaktadır. Kuru hava ile sterilizasyon işlemi yapılarak bakteri ve sporlarının sahip olduğu protein yapılarını, oluşturulan yüksek sıcaklık ile bozmaktadır.

Online Etüv Satış Mağazası

Farklı kullanım alanları için yeni teknoloji ile donatılmış etüv cihazları hakkında hemen bilgi alabilirsiniz.

Telefon (0312) 397 05 72