Hakkımızda

Home Hakkımızda

Doğru Tercih

Sağlık ve Gıda alanları başta olmak üzere birçok arge ve laboratuvar analizlerinde kullanılan sarf malzemeler ve laboratuvar cihazları konusunda yerli ve ithal ettiğimiz ürünlerin satışı konusunda hizmet vermekteyiz. Sektörde 59 yıldır müşterilerimizin talepleri doğrultusunda son kullanıcılara hızlı ve dayanıklı malzemeler konusunda çeşitli ürün grubumuz ile en iyi olma yolunda ilerlemekteyiz.

Gelişen Teknolojiyi yakından takip ederek, Ülke ekonomisinden önemli bir yeri olan laboratuvar ortamlarında kullanılması veya gerekli malzemeler konusunda geniş ürün ağımız ile sizlere en iyi malzemeleri daha uygun fiyatlar ile sunmayı hedefliyoruz.

Firmamızdan Neden Hizmet Almalısınız ?

Ürün satışımız öncesi ve sonrası konusunda deneyimli personellerimiz ihtiyaçlarınızı ve sorunlarınızı en hızlı şekilde çözüme ulaştırmaktadır. Ürün satışının ardından istediğiniz zaman bize ulaşabilir ve bilgi alabilirsiniz.

Sizi Önemsiyoruz.

Etüv Cihazları konusunda sizlere kaliteli ve verim alabileceğiniz markaları öneriyoruz. Farklı boyut ve ölçülere sahip etüv cihazları konusunda doğru ve güvenilir bilgi alın.

Tecrübeli Danışmanlar

Analiz ve Laboratuvar Cihazları konusunda bilgili personeller.

81 İLDE HİZMET

Ücretsiz Kargo ve Kurulum seçenekleri için bizimle iletişime geçin.

Uygun Fiyat Garantisi

Yerli ve İthal Etüv cihazlarına özel uygun ödeme seçenekleri ve indirimli fiyatlar.

100% Memnuniyet

Bizi dilediğiniz zaman arayabilirsiniz. Memnuniyetinize önem gösteriyoruz.

İhtiyacınız olan tüm ürünlere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

(0312) 397 05 72